Weather Live – aplikacja na każdą pogodę

Aplikacja Weather Live została stworzona przez Apalon Apps. Zawsze kiedy pobieram narzędzie pogodowe obcego (nie polskiego) autora, porządnie je testuje, by nie zostać dosłownie i w przenośni ,,na lodzie”. W tym momencie w moim miejscu pobytu jest 18 stopni, pada deszcz, grzmi i wieje (dane z mojego stacjonarnego termometru). Chwilę temu pioruny waliły niemiłosiernie. Co Weather Live sądzi na ten temat? O tym dowiecie się poniżej.

Aplikacja nie pomyliła się co do temperatury – wskazuje dokładnie 18 stopni. Dzięki pozwoleniu na zebranie danych lokalizacyjnych, była w stanie dość dokładnie określić moje położenie (przynajmniej nie wskazywała Paryża, kiedy siedziałam w stolicy). Główny ekran opatrzony jest ciemną chmurą z piorunami. W tle porusza się widok na niebo pełne rozbłysków. W zasadzie wszytko jak należy. Dodatkowo narzędzie informuje mnie o aktualnej godzinie i przewidywaniach na najbliższe kilka godzin.

Dość fajną opcją jest wbudowany kompas, który przystawia się wraz z urządzeniem. Poza aktualnymi danymi pogodowymi, mogę sprawdzić również prognozy na kilka nadchodzących dni – są one tak samo dokładne, jak te które widzę w dniu dzisiejszym.

W ustawieniach mogę zmienić jednostki poszczególnych parametrów, ustawić alert kiedy temperatura przekroczy zero stopni, włączyć poranny raport pogodowy, ustawić format daty i godziny, przyciemnić, bądź rozjaśnić ekran, oraz wiele więcej.

Bardzo przyjemne są widoki aktualnego stanu pogody. Są to animowane tapety, które przemykają przez ekran główny narzędzia. Mimo tego, że możemy równie dobrze wyjrzeć za okno, fajnie że coś takiego jest także na naszym wyświetlaczu (może autorzy pomyśleli o osobach kryjących się przed burzą w bunkrach? :).

Pobierz w AppStore(banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button