WallRANDOM – zmień swoją tapetę

W pewnym momencie przychodzi taki czas, że nudzi nam się już po prostu wygląd naszego smartfona. Nie jest to dziwne, ponieważ na telefon patrzymy bardzo, bardzo często. Nie wszystkim to przeszkadza, lecz okazuje się, że niektórym nudzi się nawet zwykła tapeta. Przed nami program, który umożliwi nam zmianę naszej tapety na nieco inną. Dokładniej pozwoli nam na odmienienie naszego aktualnego tła. Nie każdy lubi rozstawać się z ulubionym widokiem, czy zdjęciem, a chce je trochę zmienić.

Tuż po uruchomieniu aplikacji widzimy instrukcję obsługi oraz prosty opis. Pierwszym co robimy jest oczywiście załadowanie tapety do programu. Klikamy na przycisk „Load…” i wybieramy to co chcemy. Po tym możemy po prostu kliknąć randomize i zostaną nam wylosowane efekty, na które nie będziemy mieli zadnego wpływu. Możemy także zmienić odcień tego co widzimy na naszym ekranie. Po co komu taka opcja? Możliwe, że ktoś chce swoją ulubioną tapetę po prostu dopasować do aktualnego tematu na naszym smartfonie. Do takiego zastosowania WallRANDOM jest idealne. W wersji darmowej dostępnych jest tylko 5 efektów. Jednym z nich jest np. naniesienie na obrazek kropli niczym na szybie po deszczu. Dla wielu osób może się to wszystko wydawać kompletnie nieprzydatne no ale patrząc po popularności aplikacji w Google Play można stwierdzić, że jednak jacyś chętni się znaleźli. Niestety wersja PRO nie cieszy się wielką ilością pobrań, gdyż niestety kosztuje 3zł, a oferuje tylko kilka dodatkowych filtrów. Kompletnie nieopłacalny jest więc też jej zakup.

Aplikacja bez żadnych problemów działała na wszystkim, na czym dane nam było ją uruchomić. Nawet na jednej ze starszych wersji systemu Android, którą niewątpliwie jest 1.6.

WallRANDOM polecić można tylko osobom, które znudzone kolorystyką swojego pulpitu chcą wprowadzić kilka zmian.

Aplikacja za darmo w Google Play oraz za 2,99zł w wersji PRO, której jednak nie polecamy.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button