HEIST The Score – mobilna gra w mafijnym klimacie

„HEIST The Score” to świetna gra mobilna, w której wcielamy się w rolę siejącego postrach gangstera. Jeżeli więc należysz do osób lubiących w wirtualnych produkcjach typowo mafijny klimat, to na pewno powinieneś poważnie rozważyć opcję zainstalowania na swoim smartfonie produkcji studia N3V Games.

Gry w stylu „Mafii” czy opisywanego właśnie „HEIST-a” nie są z pewnością przeznaczone dla wszystkich użytkowników urządzeń z iOS-em i Androidem. Wiemy jednak, że są osoby lubiące typowo gangsterskie aplikacje i dlatego właśnie postanowiliśmy o jednej z nich napisać nieco więcej. Mamy nadzieję, że to właśnie dzięki nam niektórzy z Was znajdą wreszcie produkcję, nad którą spędzą wiele minut.

Akcja gry „HEIST The Score” rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w 1920 roku. Jej głównymi bohaterami są natomiast członkowie pewnej rodziny, którzy pewnego dnia postanawiają obrabować bank. Oczywiście, jak to zwykle bywa, gangsterom w wykonaniu roboty przeszkadza ostatecznie policja. I to właśnie przede wszystkim z funkcjonariuszami prawa musimy się zmierzyć w opisywanej w tym wpisie aplikacji.

To, co przede wszystkim charakteryzuje gangsterską produkcję studia N3V Games, to bardzo ładna, trójwymiarowa oprawa graficzna, której nie powstydziłby się żaden znany na całym świecie producent gier.

Na wysokim poziomie w „HEIST The Score”  stoją też bez wątpienia efekty dźwiękowe pozwalające nam jeszcze lepiej wczuć się w klimat przestępczego świata lat 20. ubiegłego wieku.

Niestety, „HEIST” posiada też pewne mankamenty. Do takich możemy zaliczyć chociażby krótką rozgrywkę, która pozwala nam na grę przez maksimum jedną godzinę, co na pewno nie jest rewelacyjnym wynikiem.

Gra od N3V Games kosztuje jednak w AppStore i Google Play zaledwie niecałego dolara. Za taką cenę nie można więc spodziewać się i świetnej oprawy audiowizualnej i długiej, skomplikowanej fabuły.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button