TWIST3D – obracaj sześcianem jak kasą na giełdzie

Twist3d to gra logiczna zwierająca w sobie elementy geometryczne i match-3. Gracz chcąc uzyskać dobre rezultaty, musi wysilić się ze względu na to, że rywalizacja odbywa się w ograniczeniu czasowym.

cqeqef

W grze od Chroma Studios przychodzi nam obracać sześcianem – w każdym tego słowa znaczeniu :) Zabawa polega na tym, by w taki sposób przekręcać figurę, by znaleźć potrójne zestawienia kolorystyczne.

Za każdym razem, gdy zbijamy trzy (bądź więcej) bloczki, zostają one chwilowo usunięte z planszy. Wszystko jednak zostaje systematycznie nadrabiane. Oczywiście w zamian za klocki zyskujemy punkty. Te z kolei dają nam nagrodę w postaci jednej, dwóch, bądź trzech gwiazdek.

vcwd

Istnieją dwa tryby rozgrywki: klasyczny i multiplayer. Chcąc podszkolić się z obracania sześcianu i wyłapywania wartościowych bloków z diamentami (te często dodawane są do poszczególnych ścian), warto pokusić się o classic – do pokonania jest wiele poziomów, a to z kolei daje okazję na cykliczne (lecz prawie niezauważalne) zwiększanie poziomu trudności.

Co pewien czas udane nam się zyskać pewnego rodzaju bonus. Może to być na przykład dodatkowy czas. Jak już wspomniałam, jesteśmy ograniczeni sekundami, więc każda dodatkowa przybliża nas do pobicia rekordu, czy przejścia naprawdę trudnego levelu.

vd

Swoimi wynikami możemy podzielić się przy pomocy Facebooka. GameCenter jest oczywiście otwarte na użytkowników – stąd też możliwa jest rywalizacja z innymi graczami.

Aplikacja jest warta uwagi. Co prawda to w jakiejś części match-3, jednak nie odczuwa się tego tak bardzo, jak w typowych dopasowywajkach.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button