Turd Birds – puszcząjący bąki ptak podbija miasto!

Niesłychane w jak banalny sposób można wywołać u ludzi uśmiech! Twórcy Turd Birds najwyraźniej stwierdzili, że nie istnieje już coś takiego, jak tema tabu. Nasz tytułowy ptaszek (sterowany przez cwanego chłopca), puszcza bąki wykręcając się przy tym w przedziwne pozy, gazuje przechodni swoim smrodkiem, oraz kupka ludziom na głowę (za co dostaje sowite wynagrodzenie). Na samą myśl o tej grze, kąciki ust się podnoszą!

ptakok

Czego to ludzie nie wymyślą! Ale wróćmy do fabuły. Nasze zadanie polega na prowadzeniu prukającego ptaka przez zatłoczone uliczki. Za każde ,,obkupkanie” przechodnia dostajemy monety, za które następnie możemy zakupić różne ciekawe przedmioty.

Podczas lotu napotykamy wiele przeszkód. Możemy zderzyć się z kamieniem, toi-toiem, latającym spodkiem itp. wynalazkami (zależnie od poziomu zaawansowania). Zbieramy muszelki, kukurydze, granaty – dostajemy dodatkowe bonusy za uzbieranie określonej ich liczby. Premię pieniężną otrzymujemy również za wykonanie z góry określonych zadań (wyznacza nam je miły pan na początku gry).

ptak2 sranie

Co tu pisać o ścieżce dźwiękowej…  Zdecydowanie jest wyjątkowa(?). Bąki, kupa lądująca na ziemi ze spektakularnym pacnięciem, oburzeni (obkupkani) przechodnie, krzyki, wrzaski itp.

Wszędobylski Facebook daje nam o sobie znać w chwili, gdy pobijemy ,,pierdzący” rekord naszego znajomego.

Podsumowując: czad! Gra idealna na dłuższe posiedzenia w toalecie.

Do pobrania w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button