Tower Madness 2 – przeceniony w Google Play i za darmo na iOS

Macie ochotę na naprawdę dobrego tower defense’a? Oto i on – Tower Madness 2 od Limbic. Jeżeli do tej pory nie mieliście z nim styczności, nie wiecie nawet jak wiele Was ominęło. Ja – jeszcze czerwona od wciągających testów, już dodałam produkcję do folderu ,,ulubione”. Aplikacja dostępna jest obecnie w promocji. Osoby korzystające z jabłuszkowych urządzeń mogą ją nabyć za darmo. Użytkownicy Androida co prawda muszą zapłacić, ale prawdopodobnie ucieszy ich fakt, że gra jest obecnie na przecenie.

W przypadku opisywanej produkcji przyjdzie nam ochraniać owieczki pasące się spokojnie na trawce. Naszymi przeciwnikami są kosmici – rozumiani bardzo szeroko. Będziemy musieli się zmierzyć zarówno z tymi o słabszej odporności, jak i z prawdziwymi kolosami.

Do dyspozycji mamy wiele obiektów obronnych. Główny podział występuje w przypadku wieżyczek. W przeciwników uderzamy albo ognistymi kulami, albo plazmą w zależności od gatunku kosmity.

W grze zbieramy pieniądze za zabitych obcych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dokupować kolejne obiekty, bądź ulepszać te już posiadane. Dość ważną kwestią w trakcie planowania obrony jest umiejscowienie wieżyczek. Musimy to zrobić w taki sposób, by wydłużyć trasę kosmitom. Im więcej konstrukcji będzie stawało na wyznaczonej przez nich trasie, tym większe pole do popisu zyskamy.

Aplikacja prezentuje się wybornie. Do pokonania jest ogromna ilość leveli, więc każdy fan tower defense będzie miał co robić przez kolejne dni, tygodnie i miesiące. Polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Tower Madness 2: #1 in Great Strategy TD GamesLimbic Software, Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button