Tornado Mania – nie ma miejsca na litość!

Macie czasem na tyle zły humor, że chcielibyście zniszczyć cały świat, który Was otacza? Nie jesteście jedyni. Na szczęście, aby zapobiec globalnej katastrofie, studio Digital Chocolate w porę przygotowało grę Tornado Mania, która jest świetnym lekarstwem na trudne dni.

tornado

Gra Tornado Mania opowiada historię pewnego szalonego (zapewne amerykańskiego) naukowca, który stworzył pilota do kierowania trąbą powietrzną. Z racji tego, że jegomość nie ma dobrych intencji, postanowił swój wynalazek skierować przeciwko ludzkości. Jak pewnie już wiecie, to my – jako gracze – mamy pomóc mu zrealizować zamierzony cel.

Twórcy apki przygotowali dla nas trzy tryby rozgrywki. W pierwszym z nich musimy ukończyć jak najwięcej stage’ów, czyli etapów, gdzie przychodzi nam niszczyć wszystko, co tylko znajdzie się w zasięgu naszego wzroku. Oczywiście, aby nie było zbyt łatwo, nałożony jest na nas limit czasowy Pozostałe dwa  rodzaje zabawy są nieco inne – w jednym budujemy własne miasteczko, by potem je zniszczyć, a w jeszcze innym… rywalizujemy z kosmitami o to, komu uda się porwać więcej krów.

tornado1

Sterowanie nie jest w apce skomplikowane, choć się początkowo o to obawiałem. Wszystko ogranicza się tutaj do operowania jednym palcem po ekranie dotykowym. Wbrew pozorom, nie zmienia to w ogóle faktu, iż ciężko jest osiągnąć w grze dobry rezultat punktowy.

Tornado Mania nie oferuje wirtualnych dodatków, ani też nie posiada bardzo dobrze prezentującej się oprawy graficznej. Mimo to, warto, według mnie, zainteresować się tą produkcją. Po pierwsze – świetnie zabija nudę i po drugie – pozwala nam poprawić humor, kiedy jesteśmy źli na cały otaczający nas świat.

Pobierz Tornado Manię za $0,99 w AppStore

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button