Top Truck – niech Cię poniesie ciężki sprzęt

Top Truck przyjdzie nam pokonać aż 3 światy, pełne ciekawych poziomów. Do dyspozycji graczy oddano 16 wehikułów, które posłużą graczowi w trakcie różnego rodzaju przygód. Teoretycznie na każdej planszy można jeździć dowolną maszyną, lecz jak wiadomo z życia – na trasie sprawdzają się bardzo różne rodzaje aut. Na szczęście dysponując tak pokaźnym arsenałem samochodów, jesteśmy w stanie dopasować się do nawierzchni i przeszkód.

top

Wśród przeszkadzajek znajdą się przede wszystkim czerwone punkty ,,x”. Należy je omijać, gdyż wpływają one na końcową punktację. Dodatkowo warto przetestować sobie jazdę po platformach i między wrakami samochodów. Czasem może się zdarzyć, że nie umiejętne dobranie prędkości spowoduje wywrócenie samochodu, bądź jego zablokowanie między obiektami.

Autorzy oferują dwa sposoby sterowania – ikonki na wyświetlaczu plus poruszanie urządzeniem, bądź samo pacanie w ekran. Mnie bardziej do gustu przypadła pierwsza opcja – lubię wykorzystywać wszystkie możliwości swojego smartfona.

are

Jeżeli chodzi o bonusy, to ich w produkcji nie znajdziemy. Na trasie zbieramy jedynie zielone fanty, dzięki którym rośnie nasza punktacja za dany poziom. Trochę brakuje mi ulepszeń bryk, czy turbodoładowań. Mam jednak wrażenie, że tego typu gry są i będą zawsze w modzie, bo w nich najlepiej człowiek odpoczywa.

Szata graficzna nie należy do najlepszych, jednak nie wpływa to na ogólną ocenę aplikacji. Są samochody, ciekawe trasy, poziomy do pokonania – czego chcieć więcej? Za grę trzeba zapłacić w Windows Marketplace ponad 3 złote. Czy warto? Szczerze powiedziawszy – nie wiem. Widywałam podobne produkcje w wersjach darmowych…

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button