Tomb Slider – świetna gra logiczna, która ostatnio zadebiutowała w Google Play

Stwierdziliśmy ostatnio, że dawno już nie pisaliśmy o żadnej mobilnej grze logicznej. A z racji tego, że mieliśmy w planach stworzyć recenzję aplikacji wymagającej myślenia i w Google Play zadebiutowała produkcja Tomb Slider, pomyśleliśmy, że to doskonały moment, by przedstawić naszym Czytelnikom wspaniałą grę, w której zadaniem gracza jest przesuwanie kamiennych bloków.

Tomb Slider jest produkcją, o której słyszała pewnie większość użytkowników sprzętu z systemem iOS. Gra studia Alawar Entertainment w AppStore swoją premierę miała bowiem blisko ponad pół roku temu, dzięki czemu miała już niejedną okazję, by zyskać ogromną rzeszę fanów z całego świata.

Gorzej jest bez wątpienia z graczami korzystającymi z Androida, a to dlatego, że mogą oni w opisywaną w tym wpisie produkcję grać dopiero od około tygodnia i póki co, bardzo ciężko jest stwierdzić, czy Tomb Slider ma okazję stać się androidowym hitem.

Jak – w pewnym sensie –  wspomnieliśmy już nieco we wstępie, w Tomb Slider zadaniem gracza jest uwolnienie wojownika, który został pogrzebany żywcem w złotym sarkofagu. Aby tego dokonać, należy przesuwać kamienne bloki, dzięki którym główny bohater będzie miał okazję wydostać się na zewnątrz.

W sumie do przejścia jest 360 poziomów, a więc chyba nie trzeba nikomu pisać, że Tomb Slider nie jest typową grą, w której można wszystkie zadania wykonać w jeden kwadrans. Co bardzo ważne, w produkcji studia Alawar możemy spróbować swoich sił w przesuwaniu kamiennych bloków zarówno na czas, jak i w trybie typowo relaksacyjnym, a to – według nas – duży atut.

Do samej oprawy graficznej w Tomb Slider nie można mieć większych zastrzeżeń. Gry logiczne nie są przecież stworzone po to, by zachwycać trójwymiarową grafiką i świetnym podkładem muzycznym.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – Tomb Slider to gra całkowicie darmowa, którą pobrać możecie z Google Play oraz AppStore. No to jak – gotowi rozruszać nieco swoje szare komórki? ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button