Tiki Towers – budowanie konstrukcji dla małp z owsikami w zadkach

Tiki Towers to ciekawa gra logiczna, w której zajmujemy się dopieszczaniem miejsc zamieszkiwanych przez małpy. W większości przypadków musimy wykazać się zdolnościami architektonicznymi i pomysłowością, by zwierzęta nie spadły w przepaść z naszego mostu, czy rusztowania.

Na iOS i Windows Phone gra jest płatna. Użytkownicy Androida mogą tym razem wyciągnąć pięści w zachwycie – mają okazję na grę za friko. Czy warto wydać 10 złotych na – nie ukrywajmy – konstruktora mostów? Odpowiedź jest prosta: tak!

Na plus zdecydowanie działa oprawa audiowizualna. Jest dopracowana, a poszczególne elementy zaciągnięte rodem z planu filmowego w ciekawy sposób komponują się z całością.

W grze do przejścia mamy kilka wysp. Na każdej z nich znajdziemy kilka poziomów, za które możemy zdobyć złote, srebrne, bądź brązowe odznaczenie. Wśród naszych zadań znajdzie się budowa mniej, bądź bardziej zaawansowanych mostów, bądź podpórek. Małpy lubią banany – to oczywiste. To właśnie te owoce stanowią świetny wabik. W każdym levelu nasza konstrukcja musi przetrzymać najście kilku zwierząt. Elementy nieprawidłowo postawione, bądź chwiejne, zmieniają kolor na czerwony. Czasem sprytne małpy mimo tego rewelacyjnie sobie radzą, przeskakując problematyczny odcinek.

Jeżeli wszystkie zwierzaki dostaną się do murka oznaczającego koniec poziomu, otrzymujemy awans do kolejnego etapu. Im więcej bananów uda nam się zebrać w trakcie gry, tym lepszą na koniec otrzymujemy ocenę.

Chciałabym napisać coś negatywnego na temat Tiki Towers, jednak nic nie przychodzi mi do głowy – musicie mi to wybaczyć :) Autorom (GameHouse) należą się za to brawa za stworzenie nienagannej produkcji. Polecam.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button