Terminator Genisys: Revolution – ludzie kontra roboty

Lubicie strzelanki? Jeżeli tak, zakochacie się w Terminator Genisys: Revolution. Nowa gra autorstwa Glu Games osadzona jest w roku 2028. Tematem przewodnim produkcji jest przetrwanie ludzkiego gatunku. Aplikacja jest oficjalnym tworem powstałym na potrzeby filmu Terminator Genisys.

W Terminator Genisys przychodzi nam pomóc John’owi Connor’owi w walce z ludzkimi robotami. Dysponując potężnym arsenałem broni, możemy naprawdę wiele. Na porządną amunicję musimy jednak poczekać. Systematycznie zwiększając swoją rangę, zdobywamy kolejne części wyposażenia, by jeszcze skuteczniej stawać do walki.

Akcja toczy się w przyszłości w bliżej nieokreślonej lokalizacji. Na mapie widnieje wiele punktów stanowiących misje. W każdej z misji mamy do wykonania określone zadanie. Dostajemy również informacje na temat preferowanej broni, ilości przeciwników i zapłaty.

Wraz z wykonywaniem określonych celów, zdobywamy pieniądze na ulepszenia. Poza zwykłą bronią, używamy w trakcie walki również power-upów w postaci granatów, czy rakiet. Te fanty nie są darmowe i musimy postarać się o ich zdobycie, bądź wykupienie w systemie mikropłatności.

Korzystanie z wirtualnych pieniążków nie jest skomplikowane. Nie musimy dokładać, by dobrze się bawić. Warto natomiast wiedzieć, że stamina jest ograniczona. Jeżeli będziemy zawzięcie grać przez pewien czas, może się okazać, że najnormalniej w świecie – skończy się i jej naładowanie potrwa kilkadziesiąt minut.

Jeżeli lubicie tego typu produkcje, prawdopodobnie nie będzie to dla Was zaskoczeniem. Pobierajcie więc, bo warto :) Świetna rzecz dla fanów strzelanek.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button