Tastemade – aplikacja dla smakoszy

Tastemade to aplikacja stworzona z myślą o smakoszach jedzenia. Założenie programu jest proste – to Ty masz stać się gwiazdą. Jak to zrobić? Nagrać krótki filmik, w którym pokazujesz swoje ulubione miejsce z posiłkami. Dodajesz krótki opis, wskazujesz dokładny adres, a następnie udostępniasz na łamach portalu. Proste? Proste!

Aplikacja jest już popularna na całym świecie. Cały świat oczywiście nie odnosi się do Polski … Z nadzieją wyraziłam zgodę na pobranie danych lokalizacyjnych, aby w swojej okolicy sprawdzić polecane knajpy. Pfff … okazało się, że ,,sorry, ale nic nie znaleźliśmy”. Szkoda. Zważając na to, że mieszam w stolicy, byłam pozytywnie nastawiona do efektów wyszukiwania. Być może brak jakichkolwiek wyników jest związany z tym, że od bardzo niedawna aplikacja jest dostępna w iOS-owskim sklepie.

Przyjrzyjmy się teraz możliwościom programu. Przede wszystkim mamy okazję na wybranie trzech spośród kilkunastu kategorii kuchennych. Ja wybrałam ciastka, kuchnię włoską, oraz kawy. Na pierwszej stronie wyświetliły mi się najnowsze i najlepsze filmiki z propozycjami na smaczną przekąskę.

Musze przyznać, że na wielu filmach się uśmiałam. Ludzie przestawiają swoje ukochane knajpy w najróżniejszy sposób. Niektórzy są bardzo poważni podczas wchodzenia do restauracji, inni (jak na przykład donatożercy), robią sobie totalne jaja.

Jako użytkownicy portalu, możemy dołączyć do szanownego grona wstawiaczy filmów. Jest okazja na zebranie serduszek (analogicznie do facebookowych ,,lubię to”), a także komentarzy.

Mam nadzieję, że program przypadnie Wam do gustu – ja pobrałam i z pewnością zatrzymam. Jest to nowość, więc z czasem prawdopodobnie świetnie się rozwinie. Tego własnie życzę autorom – Tastemade! Bez ludzi nie odniosą sukcesu – proponuję zrobić hurtowe zapełnianie serwisu. Niech każdy doda krótki filmik z ulubionej knajpy – dzielmy się tym, co mamy!

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close