Toy Car RC – przenieś samochód na własne ściany!

Toy Car RC to prawdziwie nowoczesna aplikacja, w której łączą się dwa światy. Kiedy zaczynamy grać, tracimy poczucie rzeczywistości. Na ekran przenosimy ściany własnego pokoju i zasiadamy za sterami samochodu. Tak innowacyjnej produkcji nie widziałam w swojej ,,karierze”. Uwielbiam!

Studio Toywheel postarało się, aby gracze zapamiętali ich dzieło na długo. Za pomocą kamery wbudowanej w urządzenie, robimy zdjęcie dowolnej części pomieszczenia w swoim domu, po której autko będzie się poruszać. Ja wybrałam ścianę z winylowymi płytami. Po uruchomieniu silnika okazało się, że na mojej ścianie widnieje prawdziwy samochodzik! Co więcej – kiedy obracałam ekranem, mogłam zobaczyć więcej i więcej!

Jak widzicie na obrazku powyżej, za trasę dla auta posłużył kolorowy dywan z wyznaczonymi trasami. Oczywiście nie ma konieczności posiadania akurat takiego wypasionego podkładu. Wystarczy zwykła biała ściana.

W opcjach aplikacji znajdziemy różnego rodzaju wzorce tras, które po wydrukowaniu możemy położyć na podłodze i oddać się przyjemności jazdy na ciekawych drogach. Rewelacyjne jest to, że kiedy poruszamy naszym urządzeniem, cały nasz wirtualno-realny świat się porusza. Skierowanie obiektywu kamery w prawo powoduje, że na ekranie widzimy więcej, ciągle pozostając na tle, które wybraliśmy. Kamera podąża za nami.

Skoro jest to gra, musi być jakiś sposób na sterowanie. Otóż okazuje się, że mamy okazję na kierowanie wehikułem. Możemy nim skakać, pokonywać różne przeszkody, a także zbierać fanty. W programie nie zabrakło znaków drogowych i zabawnych przedmiotów.

Podsumowanie jest proste: jeżeli macie małe dzieci, bądź w Waszych samochodach sterowanych pilotem zabrakło baterii, pobierajcie i cieszcie się świetną zabawą. Brakuje mi już słów podziwu dla Toy Car RC. Re-we-la-cja.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close