Super Sam – uratuj owieczki w genialnej zręcznościówce

Super Sam to gra zręcznościowa, w której głównym bohaterem jest Sam – chłopiec, któremu złe potwory ukradły jego ukochane owieczki. Naszym zadaniem będzie ratowanie zwierząt. Aby tego dokonać, należy dobrze opanować sztukę machania urządzeniem – to właśnie ono odpowiada za poruszanie się Sama w powietrzu.

Produkcja studia Moon Active jest bardzo przyjemna. Można spędzić nad nią kilkadziesiąt minut, bez poczucia nudy. Złote monety zbierane podczas lotu, umożliwiają zakup różnorodnych strojów dla postaci, bądź power-upór, które w konsekwencji pomogą w szybszym ratowaniu owiec.

W każdym etapie mamy do osiągnięcia pewną misję. Może ona polegać na zebraniu określonej ilości złotych monet, uniknięciu niebezpieczeństwa, bądź utrzymaniu się w powietrzu przez określony czas. Leveli do przejścia mamy dziesiątki. Zaczynamy oczywiście od najprostszych, lecz musicie mi uwierzyć, że na 5 poziomem spędziłam sporo czasu.

Jeżeli wydaje Wam się, że operowanie urządzeniem, w celu poruszania postacią jest łatwe – sprawdźcie się sami w opisywanej grze. Poza monetami, przyjdzie Wam zbierać power-upy. Dla przykładu – popularny magnes, który przez kilkanaście sekund przyciąga wszystkie monety, jakie znajdują się w Waszej okolicy.

Zajmijmy się teraz przeszkadzajkami. Z pewnością spotkacie się z kolcami które wyrastają z trawy. Poza nimi, niezbyt przyjemnymi kompanami są biedronki – mogą zrobić Wam krzywdę. Na końcu każdego etapu znajduje się wir. Wpadnięcie do niego wcale nie oznacza awansu do kolejnego poziomu. Jeżeli na przykład nie zbierzecie wszystkich monet, jakie autorzy sobie wymyślili, będziecie musieli zacząć od nowa.

Dysponujemy 12 życiami. Póki nie popełnimy błędu, możemy grać do woli. Przechodzić kolejne levele, bez konieczności zamartwiania się o stracone życia. Jeżeli jednak zdarzy się, że utkniecie i stracicie na próbach wszystkie 12 żyć, będziecie musieli poczekać kilkanaście minut, aż szanowne serduszka powrócą na swoje miejsce.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button