Strawberry Shortcake: Berry Rush – najsłodszy runner na świecie

Strawberry Shortcake: Berry Rush to słodka gierka autorstwa Miniclip, przeznaczona (moim zdaniem) dla młodszych użytkowników smartfonów. Dodatkowo śmiem twierdzić, że skierowana jest raczej do płci żeńskiej ze względu na występujące kolory, postaci, naklejki, czy karty.

wg

Strawberry Shortcake: Berry Rush to prosty runner, w którym wcielamy się w rolę małej księżniczki. Sterujemy przy pomocy gestów, więc standardowo. Poruszamy się po pięknej, bajkowej wręcz planszy i zbieramy truskawki lub też złote pieniążki.

Wystarczy jedno uderzenie o kwiatek, czy drewniany taras, by stracić życie. Czasem musimy porządnie się natrudzić, by zebrać sporą ilość fantów koniecznych do dalszej zabawy.

ewgwr

Podczas przerw w bieganiu możemy otwierać paczki z kartami i naklejkami, by móc uzupełniać puste obrazki w książce. Za zebrane pieniądze możemy kupować dodatkowe karty, czy naklejki – jest to dodatkowa opcja dla tych, którzy mają ochotę na szybki rozwój postaci. Moim zdaniem szkoda pieniędzy, ale kto co lubi.

Zabawa jest przyjemna – to nie jest wątpliwe. Ja jednak nie czułam się za swobodnie w tak dziecinnej produkcji. Być może Wasze pociechy będą zachwycone. Polecam przetestowanie i sprawdzenie możliwości we własnym zakresie :)

wrgrwg

Graficznie i dźwiękowo jest bardzo miło – ścieżka przypomina bajki o księżniczkach, a oprawa graficzna zachwyca. Małe księżniczki będą w siódmym niebie ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button