Star Wars Rebels – pomóż Rebeliantom w pokonaniu Imperium

Gwiezdne Wojny to temat rzeka. Można się o nim wypowiadać bez końca. W tym wpisie skupimy się na nowej aplikacji mobilnej, która powstała na bazie telewizyjnego show. Star Wars Rebels: Recon Missions, bo tak brzmi pełna nazwa produkcji, to platformówka z elementami akcji.

W Star Wars Rebels od Disney’a przychodzi nam wcielić się w rolę bohatera, który pomaga Rebeliantom w pokonaniu Imperium i odbudowaniu swojego miasteczka. Takie postaci, jak Szturmowcy nie są chyba nikomu obce – to właśnie między innymi przeciwko nim będziemy toczyć walkę.

Aplikacja oferuje pewną dozę darmowej zabawy, jednak skupiona jest w głównej mierze na przekonaniu do pełnej wersji. Do przejścia jest w sumie ponad 30 leveli i ponad 50 zadań do wykonania. Podczas gry musimy współgrać z bohaterami, by dowiedzieć się od nich jaki jest cel w danym poziomie.

Za pomaganie mieszkańcom otrzymujemy różnego rodzaju fanty. Wśród nich znajdą się ciekawe bronie, dzięki którym żaden Szturmowiec czy dron nie przejdzie obok nas obojętnie. W trakcie zabawy będziemy odkrywać zakamarki, które na pierwszy rzut oka są niedostępne. To w nich zwykle kryją się najbardziej wartościowe przedmioty dające nam wysoki wynik na zakończenie levelu.

Nasza pomoc nie kończy się na bieganiu i zbieraniu różnego rodzaju elementów. Musimy skupić się również na budowani wszelakich konstrukcji, które pozwolą mieszkańcom na normalne życie.

Sterowanie postacią w platformówce nie jest skomplikowane – dwie strzałki z lewej strony plus dwa guziki z prawej – skok, oraz strzał. Minusem jest dość mała postać bohatera. Chcąc opisać konkretnie, jakie obiekty zbieramy w trakcie naszej podróży, natknęłam się na problemy ze… wzrokiem. Fanty są tak małe, że ciężko jest je zidentyfikować. To wszystko nie zmienia jednak faktu, że platformówka jest świetna, chociaż bardzo bogata w mikropłatności…

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button