Splemy – kim jestem i skąd przybyłem?

Splemy to historia małej, żółtej kulki, która powstała z żółtej cieczy wylewającej się z rur. Stworzonko o wyjątkowo słodkim wyglądzie i jednym oku przemierza dziesiątki poziomów w poszukiwaniu swoich przyjaciół. Jak aplikacja wypadła w naszych testach? Sprawdzicie to poniżej ;)

Sterowanie w produkcji odbywa się przy pomocy naciągania procy głównego bohatera. Naszym celem w poszczególnych poziomach jest zebranie określonej ilości żółtych postaci. Gracze mają okazję na przemierzenie 3 światów (ten bonus dostępny jest tylko dla osób, które wykupiły pełną wersję gry). Jeżeli decydujecie się na przetestowanie gry przed zakupem, przyjdzie Wam pokonać 8 poziomów, dowiadując się przy okazji co i jak.

Moim skromnym zdaniem dzieło studia Formerdroid jest jedną z najlepszych aplikacji, w jakie przyszło mi grać w ostatnim czasie. Jeżeli macie ochotę na naprawdę przyjemną przygodę, pobierajcie, a następnie kupujcie Splemy.

Główny bohater przemierza świat pełen rur, unikając przy tym wielu niebezpieczeństw. W trakcie zabawy przychodzi nam korzystać ze wspomnianej żółtej cieczy. Przydaje się ona w sytuacji, gdy mamy ochotę na spowolnienie tempa produkcji. Kulka osiada bowiem na chwilę w galaretowatej mazi i dzięki temu możemy ją ,,naciągnąć”, by poleciała dalej.

Od strony graficznej apka prezentuje się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że jest to jedna z najlepszych płatnych gier zręcznościowych obecnych aktualnie w Windows Marketplace.

Pobierz w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button