DarmoweGry na iOSiOS

Spinning Hero – rozwijaj most i nie daj się grawitacji

Jeżeli szukacie ciekawej gdy zręcznościowej, jakiej do tej pory jabłuszkowe urządzenia nie widziały, dajcie szansę Spinning Hero – mojemu dzisiejszemu odkryciu.

Sterowanie w aplikacji nie jest skomplikowane, bo ogranicza się do dotykania (i jednocześnie przytrzymywania) ekranu jednym palcem. Cały pic polega na tym, by pacając w ekran, rozwinąć most na tyle, by móc przejść z bloczka na bloczek. Problematyczne okazuje się to, jakiej długości przejście budujemy. Musi być ono idealnie dopasowane do dwóch elementów – nie może wystawać poza łączone klocki, ani kończyć się nad wodą.

Dolna część planszy wypełniona jest rzeką, do której główny bohater spada w momencie, w którym popełnimy błąd. Gra w żaden sposób się nie zapisuje. Każdorazowa przegrana wiąże się z koniecznością rozpoczynania zabawy od nowa.

Do odblokowania jest 28 postaci i 8 tematów. Jedynym, co wzbudzało we mnie złe emocje, były reklamy wideo, które pojawiały się średnio co 3 rozegraną rundę. Da się jednak je usunąć, poprzez wydanie kilku złotych.

 

Podsumowanie

Pomysł - 97%
Wykonanie - 80%
Grywalność - 87%

88%

Rewelacja!

Gra, jakiej jeszcze nie było. Rozwijanie mostu między różnymi przeszkodami? To może się podobać!

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close