Spiders-Man Running – monotonna produkcja, która spodobała się Androidowcom

Na stronie głównej sklepu internetowego przygotowanego przez Google można było jakiś czas temu znaleźć odnośnik do dość ciekawie wyglądającej gry zatytułowanej „Spiders-Man Running”. Wspomniana przez nas produkcja była dostępna w zakładce „Zyskujące na popularności”, nie bylibyśmy więc sobą, gdybyśmy nie postanowili przetestować najnowszego hitu wśród Androidowców i przedstawić Wam naszej opinii na jego temat.

Na wstępie zaznaczmy, że w aplikacji opisywanej przez nas w tym wpisie, nie znajdzie nic ciekawego żaden fan gier ze skomplikowaną fabułą i ładnie prezentującą się, trójwymiarową grafiką. Jeżeli więc należysz do tego typu użytkowników sprzętu z Androidem, to albo możesz przeczytać ten opis z czystej ciekawości, albo poszukać na łamach naszego blogu innych, o wiele bardziej ciekawszych – dla Ciebie – aplikacji. Wybór należy do Ciebie, my jesteśmy jedynie po to, by przedstawić główne cechy gry i – ewentualnie – napisać kilka zdań z czysto subiektywną oceną.

Zacznijmy od opisania głównych zasad „Spiders-Man Running”. W grze gracz wciela się w czarną, bliżej nieokreśloną, postać, która posiada umiejętność tworzenia pajęczyn, dzięki którym może zahaczać o chmury i pokonywać napotkane przeszkody. Jak zatem nietrudno się domyślić, naszym głównym zadaniem, jako graczy, jest w grze od SiQi pokonanie jak najdłuższego dystansu.

Wszystko brzmi dość banalnie i rzeczywiście takie jest.  Nie można, niestety, uznać tego za żaden atut produkcji „Spiders-Man Running”. W końcu ile można zahaczać o chmury i spieszyć się do nieokreślonego w żaden sposób celu?

Z racji tego, że „Spiders-Man Running” to gra, w której nie została zastosowana żadna godna uwagi oprawa graficzna, nie pozostaje nam nic innego, jak pozostawić Was z tym, co do tej pory napisaliśmy o ostatnio popularnej, androidowej produkcji z Człowiekiem Pająkiem (ale, niestety, nie z tym znanym z komiksów Marvela).

Na koniec możemy jedynie dodać, iż produkcję studia SiQi można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Jeżeli więc chcecie przetestować coś zupełnie nowego na rynku gier mobilnych, na pewno możecie zdecydować się na ściągnięcie „Spiders-Man Running”.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button