Spartans vs Zombies – This is Sparta!

Jeżeli do niedawna wydawało Wam się, że wojny Spartan to nuda dla miłośników historii, na pewno nie mieliście okazji zagrać w produkcję Spartans vs Zombies, której szczegółowy opis znajdziecie w tym wpisie.

Gra Spartans vs Zombies to swego rodzaju tower defense, w którym chodzi głównie o to, by niszczyć wszystkich zombiaków, jacy staną na drodze dzielnych i niezwykle walecznych Spartan. Nasze zadanie w głównej mierze polega na wybieraniu żołnierzy i używaniu nimi różnego rodzaju umiejętności. Sprawa prosta nie jest, ale przy odrobinie wprawy nie powinniście mieć większych problemów z pokonywaniem umarlaków.

W klasycznym trybie gry czeka na nas 60 poziomów do przejścia. Jeżeli po tym czasie nie znudzi Wam się niszczenie zombie, zawsze będziecie mogli sięgnąć po inny tym rozgrywki, na przykład, ten, w których chodzi głównie o to, by śrubować własne rekordy.

Mimo że Spartans vs Zombies oferuje całkiem sporo możliwości zabawy, audiowizualnie opisywana produkcja nie powala na kolana. Wirtualni żołnierze prezentują się – mówiąc potocznie – „średnio na jeża”, dźwięki także mogłoby być dużo lepsze. Niestety, nikt z nas nie ma wpływu na to, jak gra wygląda. Pozostaje nam jedynie krytyka.

Spartans vs Zombies to gra darmowa. Jeżeli zatem lubicie gatunek tower defense, powinniście zainteresować się tą produkcją. Jest tylko jedno „ale” – nie możecie mieć uprzedzeń do słabej oprawy graficznej.

Spartans vs Zombies do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 4/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button