DarmoweGry na iOSiOS

Skateboard Slam – pościgamy się na desce?

Zynga już jakiś czas temu pochwaliła się swoją grą Skateboard Slam. Po jej dogłębnym przetestowaniu stwierdzam, że warto by było opisać ją i zachęcić użytkowników jabłuszkowych urządzeń do pobrania. Tytuł traktuje o deskorolce, czego prawdopodobnie spodziewaliście się czytając samą nazwę aplikacji.

Głównym bohaterem gry jest młody chłopak, który rozwija swoje umiejętności jazdy na deskorolce. Początkowo przychodzi mu to dość ciężko – musi dużo trenować, lecz z czasem wyjeżdża na ulice, by pościgać się z innymi.

Podczas zabawy przydadzą się sprawne palce, bowiem to właśnie przy pomocy gestów jesteśmy w stanie wykonywać skomplikowane tricki. Jadąc ulicą zbieramy złote monety – te same, które udaje nam się (bądź nie), wygrać w trakcie pojedynków. Pieniądze wydajemy w sklepie dla gracza na ulepszenia deski.

Przed rozpoczęciem każdego poziomu wyświetlane są trzy misje, za które możemy zdobyć po jednej gwiazdce. Gwiazdy z kolei przekładają się na pieniądze – pieniądze na lepszy sprzęt. Nie ma co – jest dużo do roboty.

Co prawda mikropłatności są obecne w dziele studia Zynga, lecz nie odczuwamy ich zbytnio, bo po kilku pierwszych jazdach możemy ulepszyć każdą z umiejętności co najmniej o jeden punkt.

Względy wizualne są jak najbardziej przyjemne. Można się pościgać i mieć przy tym miłe dla oka widoki. Podobnie jest ze ścieżką dźwiękową, która nie jest męcząca. Polecam.

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Możliwości bez mikropłatności
Grywalność

Super!

Fajna gra sportowa, w której wcielamy się w rolę postaci jeżdżącej na deskorolce. Dużo opcji i fajnych tras.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close