Scary Maze Free – przestrasz znajomych i nagraj ich reakcję

Co powiecie na grę, która umożliwi Wam oglądanie reakcji znajomych na przerażającego potwora, który wyskakuje z ekranu i powala swoim głosem? A wszystko dzieje się podczas spokojnej, wymagającej skupienia gry… Ostrzegamy – dla graczy o mocnych nerwach, albo dla ofiar, które nie przechodziły zawału serca i nie są podatne na duży stres.

Aplikacja wygląda niepozornie. Na ekranie widzimy labirynt z czerwonym kwadratem na końcu. Nasze zadanie polega na doprowadzeniu kropki do czerwonego wyjścia w taki sposób, aby nie dotknęła czarnych brzegów. Zabawa trwa maksymalnie kilka poziomów. Kiedy dojdziemy do levelu, w którym ścianki zaczynają się zwężać, możemy być pewni, że wkrótce nastąpi…coś strasznego.

Po wjechaniu kropką na czarne pole, z naszego ekranu dosłownie wyskakuje ohydny potwór, rodem z Ringu, bądź innego horroru, który dodatkowo krzyczy, jak opętany.

Co najważniejsze – jako że aplikacja przeznaczona jest zasadniczo dla naszych znajomych, abyśmy mogli uwiecznić ich przerażoną minę, nie musimy stać z kamerą obok. Nasze urządzenie automatycznie nagrywa moment, w którym potwór się ujawnia, a nagranie zapisuje się w programie.

Po wszystkim możemy maltretować znajomków ich panicznymi reakcjami na zręcznościową gierkę mobilną. Zdecydowanie polecamy – sprawdziliśmy na wszystkich członkach redakcji – działa :)

Pobierz Scary Maze Free za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button