Pets Mania – układanie zwierzakowych kombinacji

Pets Mania to gra z kategorii logicznych ,,dopasuj trzy”, podobnych do Pet Rescue Saga, czy Candy Crush Saga. W przypadku opisywanej aplikacji nie mamy aż tak zaawansowanych poziomów. Gra przeznaczona jest raczej dla najmłodszych użytkowników jabłuszkowych urządzeń, chociażby ze względu na kolorowe zwierzaki, które układamy w odpowiednich formacjach.

Jak się zapewne domyślacie, w Pets Mania naszym zadaniem jest dopasowanie minimum trzech identycznych zwierzaków w linii prostej. Za każde ,,zbite” króliczki, owce, węże, czy krowy otrzymujemy odpowiednią premię punktową. Jeżeli uda nam się stworzyć kombinację czterech zwierzaków, nasze punkty zostają pomnożone.

Zabawa jest przyjemna i nie nudna. Ogranicza nas jedynie czas. W ciągu minuty musimy zbić jak najwięcej klocków. Nasze wyniki możemy przeglądać w tabeli. Dostępny jest jedynie tryb single player (co w przypadku gier tego typu jest zupełnie normalne).

zdjęcie

Szata graficzna jest na przeciętnym poziomie – widzimy kolorowe obrazki i nieoślepiające kolory.

Warto wspomnieć o tym, że podczas gry trzeba zwracać uwagę na ułożenie klocuszków, jeżeli zbijemy kilka zwierząt na samym dole, zdarza się, że kolejne, spadające zwierzaki będą automatycznie dobijały na punkty, bo ułożą się tak, by tworzyć co najmniej potrójne kombinacje.

Pobierz Pets Mania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button