Run – bieg przez przeszkody w kosmicznym tunelu

W sieci jest wiele runnerów, które są kopiami swoich mobilnych koleżanek. Studio Kongregate stworzyło grę, która jest najzwyklejszym w świecie runnerem i na szczęście nie wzoruje się na żadnej innej, znanej mi produkcji. Chwała mu za to! Run to bardzo ciekawa gierka, w której wcielamy się w postać małego, siwego stworka. Naszym zadaniem jest przebiegnięcie jak największej ilości metrów wewnątrz tunelu.

run

Zadanie gracza nie jest wyjątkowo skomplikowane. Należy przebiec jak największą ilość metrów w gwieździstym tunelu naszpikowanym przeszkodami. Sterowanie odbywa się za pomocą przesuwania palcem po ekranie, oraz dotykania prawej część wyświetlacza, w celu oddania skoku.

Aplikacja posiada bardzo ciekawą opcję poruszania całej planszy. Kiedy skierujemy naszego przyjaciela do lewej strony, kwadratowy tunel się obraca i biegniemy tym razem po bocznej ścianie, która przekręciła się o 90% i stanowi dla nas obecnie drogę ucieczki.

Do przeszkód należą przede wszystkim dziury, po wpadnięciu w które spadamy w gwiezdną otchłań. Poza nimi, z pewnością spotkacie się z szarymi miejscami, które po nadepnięciu tworzą kolejną zapadnię. Nie trzeba ich omijać, lecz należy dość sprytnie między nimi lawirować.

lev

Podczas zabawy będziecie pokonywać levele. Jeden poziom, to określona ilość metrów. Mój rekord to 7 leveli w dość krótkim czasie. Należy porządnie skupić wzrok na ekranie, aby nie dać się przechytrzyć autorom, który naszpikowali wręcz tunel masą przeszkadzajek.

Kiedy będziecie biec przed siebie, z pewnością zauważycie, że większość czasu poświęcicie na przekręcanie tunelu pod odpowiednim kątem. Jest to chyba najlepszy sposób na pokonywanie przeszkód. Twórcy czasem zmuszają nas do zmiany orientacji, przez zrobienie mega wielkiej dziury, przez którą nie sposób przeskoczyć.

Pod względem graficznym, aplikacja prezentuje się bardzo dobrze. Dźwiękowo jest jeszcze lepiej. Główny bohater wydaje zabawne dźwięki, które umilają czas spędzony w grze. Polecam!!!

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button