Rope Escape Atlantis – starożytna ucieczka

Jakiś czas temu natrafiłem w Google Play na Rope Escape Atlantis. Początkowo nie miałem wielkich nadziei związanych z tą grą. Bardzo szybko jednak przypadła mi ona do gustu i postanowiłem Wam o niej wspomnieć. Gotowi na przygodę w świecie starożytnym, pełnym mitologicznych i historycznych postaci?

W Rope Escape Atlantis nasze zadanie jest stosunkowo dość proste. Za pomocą lin umieszczonych na kolumnach przypominających te z akropolu musimy uciekać przed siebie tak daleko, jak tylko jesteśmy w stanie. Wszytko, rzecz jasna, robimy przy pomocy ekranu dotykowego.

Początkowo sterowanie może wydawać Wam się źle przemyślane. Dość szybko da się jednak do niego przyzwyczaić, o czym z pewnością sami się przekonacie. I to już kilka minut po pobraniu gry.

Autorzy Rope Escape Atlantis przygotowali dla nas pięć różnych lokacji. To miło z ich strony, że nie zmuszają nas do patrzenia wciąż na te same miejsca. Warto również wspomnieć, że do dyspozycji gracza są ciekawe power-upy, a także postaci i zwierzątka, które potrafią nam pomagać w trudnych sytuacjach w grze.

Niestety, wspomnianych wyżej dodatków nie mamy od samego początku. Możemy je kupić. Ale spokojnie. Wszystko za wirtualne pieniądze zbierane w grze.

Oprawa audiowizualna Rope Escape Atlantis stoi na przyzwoitym poziomie. Ot, taka dwuwymiarowa gra z miłym dla ucha soundtrackiem. Macie ochotę na coś takiego? W takim razie do dzieła… to znaczy do pobierania! :)

Rope Escape Atlantis do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button