Roboto – platformowe, robotowe love

Macie ochotę na świetną platformówkę? Oto Roboto – aplikacja autorstwa Fenix Fire, w której przychodzi nam wcielić się w rolę małego robocika, który walczy ze wszystkich sił z potężnymi maszynami. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji na testowanie Roboto, szybko nadróbcie zaległości.

Gra należy do kategorii platformówek. Jest to dla mnie świetna informacja, bo właśnie ten gatunek odpowiada mi najbardziej. Roboto zasługuje na wielką uwagę ze względu na bardzo duże możliwości rozwoju postaci, ilość ulepszeń, oraz świetną oprawą audiowizualną.

Na każdej planszy przychodzi nam sterować postacią przy pomocy ikonek umieszczonej na planszy. Kierujemy w prawo, bądź w lewo, a także skaczemy, oraz strzelamy ze specjalnej broni. Dzięki niej możemy zabijać przeciwników i zdobywać wartościowe monety.

Za pieniądze możemy kupić ulepszenia. Przede wszystkim stawiamy na trwałe zwiększenie jakości magnesów, czy tym podobnych power-upów, ale możemy inwestować również w jednorazowe fanty.

Oczywiście w grze dość istotne są pieniądze. Jeżeli systematycznie będziemy grać, powinno nam ich wystarczyć. Oczywiście cierpliwość będzie tu znacznie premiowana. Jeżeli jednak nie możecie czekać, autorzy oferują system mikropłatności dzięki któremu można zasilić swoje wirtualne konto, uszczuplając prawdziwe. Dobrą wiadomością jest to, że część monet zarabiamy poprzez oglądanie sponsorowanych reklam.

Pod względem wizualnym aplikacja wygląda bardzo dobrze. Jest kreskówkowa i kolorowa, więc spodoba się raczej wszystkim użytkownikom urządzeń mobilnych. Do ścieżki dźwiękowej nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń – polecam! ;)

Pobierz w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button