Rhythm Repeat – sprawdź, czy masz poczucie rytmu

Aplikacja Rhythm Repeat na co dzień kosztuje $1,99. Dzięki uprzejmości autorów, obecnie można ją nabyć za darmo. Nie wiemy jak długo promocja jeszcze potrwa, ale warto się spieszyć, bo produkcja jest naprawdę rewelacyjna.

Jeżeli chcecie sprawdzić swoje poczucie rytmu, możecie to zrobić za pośrednictwem dzieła Zoltan Lading. Twórcy udostępnili użytkownikom trzy rodzaje instrumentów: pianino, bębny, oraz gitarę. Dodatkowo jest możliwość wyboru poziomu zaawansowania, dzięki czemu narzędzie może być świetnym nauczycielem muzyki dla dzieci.

Aplikacja jest dostępna zarówno na smartfony, jak i tablety. Wybierając tryb easy, mamy do czynienia z trzema klawiszami, które wciskamy chwilę po tym, jak usłyszymy rytm z głośników. Ważne jest to, aby dotykać ekranu w odpowiednim tempie. Za idealne wczucie się w rytm dostajemy dodatkowe punkty.

W trakcie całej zabawy możemy pomylić się 3 razy – serduszka w lewym górnym rogu ekranu świadczą o dostępnej ilości pomyłek. Początkowo dostajemy 10 szans na kontynuowanie gry, nawet jeżeli coś pójdzie nie tak. Później nie jest już tak słodko.

Mnie najbardziej przypadło do gustu pianino. Pierwszych kilka poziomów nie oceniam jako trudnych, lecz dalsze sprawiały mi już spore problemy. W tym samym czasie musiałam klikać w dwie lub więcej bańki, co wiązało się z wykręcaniem palców w chińskie osiem. Trzeba przyznać, że zabawa jest świetna, ale nawet na poziomie easy nie należy do najprostszych. Jak wspomniałam na początki – aplikacja świetnie nadaje się dla dzieci. Maluchy uczą się najszybciej, więc z pewnością nie zaszkodzi im miła lekcja muzyki :)

Apka wygląda świetnie. Posiada wiele ciekawych opcji, a dodatkowo pozwala na odstresowanie się po ciężkim dniu pracy, bądź nauki w szkole. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button