Rewelacyjne kalendarze dla systemu iOS

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała rozbudowane kalendarze dla systemu iOS. Oprócz tego opowiedziała o programie Switchr do przełączania się pomiędzy uruchomionymi aplikacjami oraz o aplikacji Sparky Lock Screen oferującej nam nietypowe ekrany blokady.

Switchr to przydatne narzędzie do obsługi systemu Android. Program daje nam do wyboru trzy możliwości przełączania się pomiędzy aktywnymi aplikacjami. Wszystkie wykorzystują gesty i krawędzie naszego ekranu. Pełna wersja programu kosztuje około 6 złotych, ale przeciętnemu użytkownikowi smartfonów w zupełności wystarczy już ta darmowa.

OA-70-screen3

Jeśli znudziła Wam się domyślna blokada ekranu i macie ochotę na zmiany, to powinna zainteresować Was aplikacja Sparky Lock Screen, oferująca dwanaście naprawdę oryginalnych wzorów dla zablokowanych wyświetlaczy. Niestety, w darmowej wersji aktywujemy tylko dwa wzory ekranów. Pozostałe będą dostępne dopiero po zapłaceniu około 10 złotych.

W programowym pojedynku spotkały się dwie aplikacje stanowiące świetną alternatywę dla typowego terminarza, będącego standardową częścią urządzeń mobilnych firmy Apple: płatny Calendars 5 i darmowy Sunrise Calendar. Oba kalendarze wyglądają i spisują się rewelacyjnie. Zwycięstwo przypadło jednak aplikacji… kliknij tutaj i sprawdź.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button