Ragdoll Blaster – porzucaj sobie kukiełką

Uwielbiam gry, które mimo swojej graficznej prostoty zachwycają. Dokładnie tak jest w przypadku Ragdoll Blaster (aplikacji studia Backflip). Użytkownicy Androida i iOS’a mogą cieszyć się apką za darmo.

Zasady zabawy są bardzo proste: naszym celem jest takie wyrzucenie kukiełki (bądź kukiełek) z armaty, by choćby jedna dostała do w okolice czerwonej kuli i dotknęła jej którąkolwiek częścią ciała. Twórcy zadbali o to, by gracze mieli co robić – stworzyli ponad 100 leveli ze wzrastającym poziomem trudności.

Każdy poziom posiada swoją niepowtarzalną nazwę. Jak widzicie, akcja gry toczy się na zwykłej kartce papieru, co oznacza, że graficy nie napracowali się zbytnio – i bardzo dobrze. Po co tworzyć dziwaczne produkcje z rewelacyjnymi grafikami, które leża i czekają na fanów, którzy nigdy się za nie nie zabiorą? :)

Celownik widoczny na screenie to nasz ulubiony obiekt, przy którym będziemy stale majstrować. Zależnie od odległości celownika od armaty i kąta nachylenia, kukiełka będzie wyrzucona dalej, lub bliżej, silniej, bądź delikatniej. W niektórych poziomach będziemy musieli poświęcić kilka ofiar, by ostatecznie awansować. Nie ma się czym martwić – kukły i tak już są martwe.

Kilka początkowych poziomów nie należy do trudnych – wręcz odwrotnie – można je przejść z zamkniętymi oczami. Schody zaczynają się, gdy na planszy robi się kolorowo. Każdy kolor oznacza coś innego. Jeżeli platforma jest w kolorze fioletowym, wiemy że przy odpowiedniej sile uderzenia będziemy w stanie ją przeważyć i powalić.

W grze nie spotkamy się z power-upami i ulepszeniami. Ragdoll Blaster to czysta przyjemność ;) Polecam wszystkim. Zero rozlewu krwi, masa dobrej zabawy i tysiące bezwładnie latających kukiełek :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button