Pudelek – plotki i ploteczki zawsze pod ręką

Interesuje Cię prywatne życie gwiazd? Chcesz w każdym miejscu mieć dostęp do najnowszych plotek dotyczących celebrytów? Jeżeli tak, to aplikacja stworzona przez portal Pudelek.pl powinna znaleźć się w Twoim smartfonie. Co ciekawego ona umożliwia? O tym postaramy się napisać w dalszej części tego wpisu. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

Aplikacja z tego wpisu jest typowym narzędziem stworzonym do czytania informacji. Nie znajdziecie więc w niej wielu opcji, a jedynie to, co potrzebne. Czy to wada, czy bardziej zaleta nie chcemy rozstrzygać. Wolimy, żebyście to Wy sami się nad tym zastanowili, choć nie ukrywamy, że bardzo lubimy proste, a jednocześnie dopracowane, aplikacje informacyjne.

Po uruchomieniu programu Pudelek naszym oczom ukazuje się ekran z najświeższymi informacjami. Poza tytułem artykułu widzimy również przypisane do niego zdjęcie i krótki wstęp. Całość wygląda przyzwoicie i raczej nie można nic złego o niej powiedzieć. Warto dodać, że autorzy aplikacji udostępnili opcję odświeżenia listy newsów za pomocą jednego przycisku,  co powinno się przydać najbardziej „uzależnionym” od plotek.

Oczywiście, jak przystało na mobilny produkt dużego portalu internetowego, wszystkie informacje zamieszczone w Pudelku czytać możemy z poziomu aplikacji. Istnieje opcja zapoznawania się z treścią wpisu zarówno w pionie, jak i poziome. Tekst, rzecz jasna, sam dostosowuje się do rozdzielczości wyświetlacza naszego telefonu, a więc komfortowo czyta się zarówno na małych, jak i większych urządzeniach.

Z racji tego, że na stronach plotkarskich pojawia się wiele komentarzy, w aplikacji Pudelek umożliwiono dodawanie opinii na temat konkretnego artykułu bez potrzeby wchodzenia na tradycyjną wersję portalu, co z całą pewnością jest sporą zaletą.

Program z tego wpisu znaleźć można w Google Play i AppStore. Jest on całkowicie bezpłatny, tak więc jeżeli lubicie plotki i ploteczki, wydaje nam się, że powinniście się nim zainteresować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button