Princess Hair Salon – fryzjerski salon już otwarty!

Jeżeli masz ochotę na zabawę we fryzjera – pobieraj Princess Hair Salon i baw się salonowymi przyborami. Gra skierowana jest do małych dziewczynek – nie ma nic ciekawszego, jak praca w charakterze fryzjerki szanowanej księżniczki.

hair2

Nasze zadanie polega na poprawieniu wyglądu księżniczek. Przede wszystkim stawiamy na fryzurę. Do dyspozycji mamy takie narzędzia jak prostownica, lokówka, nożyczki, szampon na porost włosów, suszarkę, maszynkę do golenia, nabłyszczać itp. Gdy zakończymy już swoją pracę, możemy udekorować klientkę w dowolny sposób.

Twórcy aplikacji poza zabawą w salonie fryzjerskim, dodali opcje stylizacji – mamy szanse ubrać klientki w kapelusze, okulary, pomalować je czy dokleić znaczek.

Do dyspozycji mamy kilka pań, których upiększanie nie obciąża naszego portfela. Jeżeli natomiast chcemy zabawić się w bardziej zaawansowane fryzury i osobistości, musimy wydać trochę prawdziwych pieniążków – moim zdaniem nie warto.

hair3

Efekty wizualne i dźwiękowe nie zadowalają mnie osobiście, jednak większość naszych młodych milusińskich Czytelniczek prawdopodobnie nie będzie zwracać uwagi na takie szczegóły ;)

Gra rozwijająca, zdecydowanie skierowana do dziewczynek.

Wielkim minusem aplikacji są reklamy, które torpedują nas z każdej strony – oczywiście za drobną opłatą możemy się ich pozbyć. Nie są to spoty wyświetlane na dole ekranu – perfidnie ,,wbijają” nam się na ekran, zmuszając do naciśnięcia krzyżyka.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button