Poland 100 Best Restaurants – najlepsze, polskie restauracje w jednej aplikacji

Od czasu do czasu dobrze jest zaszaleć i wybrać się do jakiejś dobrej restauracji. Co jednak zrobić, gdy nie za bardzo orientujemy się, który lokal z naszej okolicy jest naprawdę godny uwagi? Odpowiedź jest prosta: użyć aplikacji Poland 100 Best Restaurants, której możliwości zaprezentujemy Wam właśnie w tym wpisie.

Aplikacja z tego wpisu jest częścią strony o takiej samej nazwie. Mogliście jeszcze o niej nie słyszeć, gdyż jest to całkiem świeży projekt.

Najogólniej mówiąc, witryna Poland100BestRestaurants .pl powstała, by dostarczać informacji tylko i wyłącznie o najlepszych restauracjach znajdujących się w naszym kraju. Wszystkie zamieszczone w niej recenzje jeszcze do niedawna można było czytać jedynie poprzez przeglądarkę. Od jakiegoś czasu jest to także możliwe, używając dedykowanej aplikacji, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Poza właściwie kilkoma funkcjami, opisywany mobilny program nie oferuje więcej niż sama strona internetowa. Jak zatem większość z Was się domyśla, w Poland 100 Best Restaurants przede wszystkim istnieje możliwość czytania informacji na temat konkretnych lokali gastronomicznych.

W każdej recenzji znaleźć można kilka zdań dotyczących menu, jakości podawania posiłków oraz tego, jakie danie jest w danym miejscu szczególnie polecane. Oczywiście, w aplikacji nie brakuje też  zdjęć restauracji, pozwalających na zapoznanie się z ogólnym klimatem panującym w danym lokalu.

Ciekawą funkcją dostępną w programie jest wyznaczanie trasy do konkretnej restauracji. Warto wspomnieć także o tym, że z poziomu aplikacji istnieje możliwość zadzwonienia do lokalu, dzięki czemu bez żadnego problemu możemy zarezerwować stolik, a nawet – jeśli jest taka możliwość – zamówić posiłek.

Niestety, przyznać trzeba, że większość restauracji, o których mowa w aplikacji Poland100BestRestaurants .pl, nie jest na każdą kieszeń. Poza tym, według nas, sama idea publikowania recenzji jedynie 100 lokali jest nietrafiona, gdyż na mapce w programie w wielu miejscach brakuje restauracji w promieniu nawet 100 kilometrów.

Niemniej jednak, jesteśmy zdania, że jeśli ktoś z Was należy do prawdziwych miłośników dobrej kuchni, powinien odwiedzić Google Play i pobrać z niego zupełnie za darmo aplikację z tego wpisu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button