Gears & Guts – krwawa samochodówka

Jeżeli nie bawi Was jeżdżenie stuningowanymi pojazdami, pisk opon i uciekanie przed policją, natomiast chcielibyście od czasu do czasu nieco się odstresować, wsiadając za kierownicę wirtualnego  samochodu i rozjeżdżając nim niemal wszystko, co Was otacza – opisywana w tym wpisie produkcja Gears & Guts wydaje się być w sam raz dla Was.

O co chodzi w opisywanej przez nas grze? Sprawa jest prosta. Sterujemy w niej wirtualnym pojazdem, a nasze zadanie polega na niszczeniu zombiaków i innych stworków, które zaatakowały nasze rodzinne miasto.

Początkowo przychodzi nam zabijać przeciwników tylko i wyłącznie w sposób tradycyjny (czyt. poprzez rozjeżdżanie), ale z biegiem czasu istnieje możliwość zmodyfikowania naszej bryki. Nie martwcie się jednak, nie będziecie zmuszani do dodawania spojlerów czy wylotów powietrza. Zamiast tego będziecie za to mogli kupić sobie specjalne, samochodowe bronie, na przykład, karabin, który można umieścić na masce.

W Gears & Guts dostępna jest spora ilość zdań do wykonania. Z pewnością warto odnotować, że ludzie z Glu Mobile postanowili w swojej krwawej samochodówce w ogóle nie ograniczać graczy, dlatego w trakcie przechodzenia leveli w niej nie napotkacie na żadne przeszkody, niepozwalające na wjazd do konkretnej części miasta.

Jeśli chodzi o grafikę, to w opisywanej przez nas grze stoi ona na przyzwoitym poziomie, do którego nie można mieć większych zastrzeżeń. Trójwymiarowe elementy plansz prezentują się bardzo dobrze, a i animacje niszczenia stworków nie wydają się sztuczne, jak w niektórych grach mobilnych dostępnych w sieci.

Z racji tego, że produkcja Gears & Guts dostępna w Google Play i AppStore za darmo, uważamy, iż warto się nią zainteresować. Jeżeli jednak rozgrywka w niej za bardzo Was nie wkręci, możecie być pewni, że dość szybko pozbędziecie się jej ze swojego urządzenia.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button