Pickaxe Plunder – kopalnia diamentów wymaga sprawnych palców!

W ostatni czwartek w AppStore pojawiło się kilkanaście ciekawych propozycji. Pickaxe Plunder to jedna z nich. Czy zręcznościówka osadzona w klimacie kopalni diamentów może się podobać? O tak! Szczególnie, jeżeli jej zasady są proste, a zabawa nie jest nudna. O to akurat martwić się nie trzeba, bo studio Tailspin zadbało o wszystko ;)

wgw

Głównym bohaterem gry jest brodaty górnik, który musi z drewnianej taśmy zbiera kolorowe kamienie do odpowiednich skrzynek. My mu w tym pomagamy, więc spoczywa na nas wielka odpowiedzialność.

Mamy dwie opcje. Albo pojedynczo przerzucamy kryształy do wagoników, albo robimy z nich ,,wężyki” i poprzez zaznaczenie przenosimy je do kuferków. Opcja druga jest oczywiście wygodniejsza i w pewnym momencie już konieczna, kiedy na ruchomej taśmie pojawia się zatrzęsienie błyskotek.

fefef

Co jakiś czas zdarza nam się spotkać skrzynię. Wystarczy w nią uderzyć palcem, by wydobyć zawartość. Nie ukrywam, że po pierwszych 10 sekundach robi się bardzo trudno. Musimy mieć oczy dookoła głowy. Jeżeli jakikolwiek kamień spadnie na ziemię (zsunie się z taśmy), przegrywamy.

eqfe

Żeby przetrwać, należy bardzo szybko podejmować decyzję i odpowiednio segregować kolorowe bryły. Wydaje się banalne? Spróbujcie swoich sił i podzielcie się wynikami w komentarzach :) Macie również możliwość podzielenia się osiągnięciami ze znajomymi z poziomu aplikacji. Do dzieła więc!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button