Phogy, 3D Kamera do robienia zdjęć w formie trójwymiarowej animacji

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała mobilne pamiętniki dla systemu iOS. Ponadto przedstawiła „Phogy, 3D Kamera”, czyli program, który pozwoli nam stworzyć „trójwymiarową animację” oraz „Tapet – Wallpapers Reinvented”aplikację służącą do generowania grafik, których możemy użyć jako tła na pulpity.

Za pomocą aplikacji „Phogy” będziemy mogli ożywić zdjęcia. Zgodnie ze wskazówkami programu wybieramy głównego bohatera fotografii. Następnie klikamy w spust migawki i obchodzimy obiekt dookoła, cały czas kierując obiektyw w jego stronę. Po przetworzeniu obrazu, obracając telefon na boki możemy podziwiać nasze niezwykłe zdjęcie.

20140719-oa-odc-96.Still009

„Tapet – Wallpapers Reinvented” jak na razie wciąż znajduje się w fazie BETA, ale już ma nam do zaoferowania ciekawe tła na pulpity. Te na pewno przypadną do gustu osobom ceniącym sobie prosty i przejrzysty wygląd ekranu startowego w smartfonie.

W pojedynku spotkały się natomiast bardzo dopracowane mobilne notatniki: „DayOne” i „Moleskine Journal”. Oba programy zostały naprawdę świetnie przygotowane, pierwszy jest płatny i kosztuje 4,49 €, a drugi od słynnego producenta tradycyjnych notatników możemy pobrać z App Store całkowicie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button