Parking Car – wydostań się z parkingu!

a652319a-9a30-47bc-8c75-5cb46ca86fb6Posiadacze prawa jazdy znają ten problem, kiedy jakiś wesoły kierowca zablokuje ich samochód jego własnym. Tym razem, możemy pokierować takimi pojazdami i wyprowadzić nasze czerwone auto z zatłoczonego parkingu.

Wynalazcami tej wspaniałej gry są producenci ze SlickDroid, mający już na swoim koncie kilka dobrych aplikacji, cenionych przez użytkowników Windows’a Phone.

Parking Car to gra, którą znajdziemy w kategorii gier akcji/przygodowych, lecz bardziej kieruje się w stronę logiki i wysiłku umysłowego gracza. Głównym zadaniem w grze, nie jest jak początkowo mi się wydawało zaparkowanie samochodu, ale wyjechanie nim z bardzo zatłoczonego parkingu.

Należy tak poprzesuwać wszystkie znajdujące się auta aby odblokować główną drogę, na której znajduje się nasz czerwony pojazd. Oczywiście, sterowanie odbywa się za pomocą palca, którym przestawiamy auta czy też tiry, w zależności od tego jak są ustawione. Autorzy postanowili pomóc nieco graczom. Dali podpowiedź, którą jest obrazek przedstawiający jak powinno wyglądać końcowe ułożenie samochodów.

Po wybraniu opcji „start”, zostajemy przekierowani do miejsca, w którym musimy wybrać poziom trudności. Jednak, wszystko musimy zrobić w należytym porządku. Początkowo mamy do przejścia 10 rund, w których nauczymy się dobrze grać. Później przechodzimy do poziomu „easy”, następnie „normal”, „hard” i „crazy”. Każdy z tych poziomów mieści w sobie 750 plansz do przejścia, czyli razem 3010 rund – a każda z nich coraz trudniejsza.

Rzadko zdarza mi się chwalić aspekt muzyczny i dźwiękowy w grze. Musze jednak przyznać, że tutejsze brzmienie gitar niesamowicie mnie zachwyciło. Grafika dorównuje muzyce.

Co do samej gry nie mam żadnych zastrzeżeń, może jedynie tyle, że faktycznie gra jest dosyć trudna i trzeba się nieźle nakombinować. Jednak chyba oto tutaj chodzi!

Ocena : 9/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button