Origami Block – buduj, kombinuj i drukuj przestrzenne dzieło!

Macie artystyczną duszę? Świetnie, bo w aplikacji z dzisiejszego wpisu będziecie mogli wyżyć się totalnie na ekranie swojego smartfona. Origami Block to fantastyczne narzędzie do tworzenia origami w wersji bloczkowej.

Po uruchomieniu apki, użytkownik widzi przykładowe wzory. Kiedy wejdzie zakładkę dalej, zobaczy to, co stworzyła już społeczność Origami Block. Dzięki takiemu rozeznaniu, zarówno tworzenie nowych prac, jak i edytowanie tych już gotowych przychodzi prościej i przyjemniej.

Narzędzie nie torpeduje nas perfidnym samouczkiem. Pozwala na samodzielną naukę wzbogaconą o ,,tipy”. Jak widać, powstałe figury nie są klasycznymi tworami origami – to opcja pikselowa :) Wchodząc do edytora (czy to nowej pracy, czy nanoszenia poprawek na już istniejące figury), gracz może dodawać dowolną ilość bloczków, zmieniać ich kolory i położenie.

W konsekwencji końcowy efekt może wygenerować w postaci pdf do pobrania i wydrukowania, by następnie skleić swoje dzieło i ułożyć na półce :) Autorzy (Goldem Bridge) w taki sposób nagradzają swoich użytkowników, że wzory do sklejenia są zaopatrzone w miejsca łączenia (takie zakładki, dzięki którym nic się nie rozpadnie).

Każdą pracę można zapisać w indywidualnym folderze, nadać jej tytuł i edytować w każdej chwili. Nic nie stoi na przeszkodzie, by swoim dziełem podzielić się z przyjaciółmi. W końcu dokument pdf można słać dowolnie!

Na uwagę zasługuje uprawa wizualna aplikacji – jest po postu piękna. Czysta, przejrzysta i pełna pastelowych kolorów. Nie mam żadnego ,,ale”, więc już dalej nie odzywam się wcale!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button