Ocean Tower – zarządzaj własnym drapaczem chmur

W ostatnim czasie wśród popularnych aplikacji w Google Play znaleźć można grę Ocean Tower. Jest to kolejna już produkcja, w której przychodzi nam zarządzać własnym obiektem i zarabiać sporo wirtualnych pieniędzy. Jeżeli tylko tego typu gry lubicie, zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu, w którym napiszemy nieco więcej o produkcie mobilnym studia FlareGames.

Tak, jak już Wam wspomnieliśmy we wstępie, w Ocean Tower gracz ma za zadanie zarządzać własnym budynkiem. Budowla wygląda dość futurystycznie i znajduje się nad wodą, ale to – rzecz jasna – nie oznacza, że sama w sobie będzie przynosiła zyski. Co zatem musimy robić? Jak we wszystkich grach tego typu, przede wszystkim rozwijać naszą placówkę i sprawiać, by stała się jeszcze popularniejsza, a nam przynosiła jeszcze większe profity.

W opisywanej tutaj produkcji FlareGames nie występuje wiele nowości, jakich jeszcze żadna gra strategiczna nie widziała. Oczywiście, nie jest to jednoznaczne z tym, że gra jest nieciekawa. Powiększanie swojego drapacza chmur (albo inaczej: sprawianie, żeby nasz budynek takim drapaczem się stał), dbanie o jego mieszkańców i wynajmowanie lokali właścicielom sklepów daje w Ocean Tower wiele frajdy i sprawia, że ciężko się od tej gry oderwać, gdy już nas zainteresuje.

Na pewno aplikację z tego wpisu wyróżnia to, że każe ona nam w trakcie rozgrywki nie tylko dbać o dalszy rozwój naszej „miejscówki”, lecz także dbać o jej aktualnych mieszkańców. Musimy zatem martwić się o to, czy jesteśmy w stanie zapewnić swoim lokatorom przyzwoite warunki, na przykład, w kwestii dostarczania energii elektrycznej czy rozrywki.

Z racji tego, że Ocean Tower jest grą darmową spodziewaliśmy się w niej wiele mikropłatności. Oczywiście, nie zabrakło ich, ale musimy przyznać, że wcale nie są one niezbędne do stania się wirtualnym miliarderem, choć zdecydowanie ułatwiają drogę do bogactwa.

Jeśli macie ochotę sprawdzić się w roli właściciela bardzo nowoczesnego budynku, odwiedźcie AppStore bądź Google Play, skąd można Ocean Tower pobrać zupełnie za friko.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button