Mr Nibbles – chomik chce wyruszyć w kosmos. Pomożesz mu?

Jeżeli lubicie chomiki, kochacie zwariowane pomysły, a do tego przepadacie za grami platformowymi, mamy coś idealnego dla Was. Mr Nibbles to ciekawie prezentująca się gra, w której graczowi przychodzi sterować chomikiem…chcącym wyruszyć w kosmos. Brzmi ciekawie? W takim razie powinniście zapoznać się z pozostałą częścią tego wpisu.

Głównym bohaterem gry z tego wpisu jest tytułowy Pan Nibbles, mały i niepozorny chomik, który w przeciwieństwie do swoich kolegów, nie zamierza całego życia spędzić w klatce, dlatego planuje wsiąść do rakiety i zwiedzić przestrzeń kosmiczną. Jak się pewnie domyślacie, to właśnie my, jako gracze, musimy mu w zrealizowaniu życiowego celu pomóc.

Tak, jak wspominaliśmy, gra z tego wpisu jest typową platformówką. Nie wykonujemy w niej więc żadnych skomplikowanych zadań, a po prostu idziemy tam, gdzie jest taka możliwość, unikamy wszelkiego rodzaju przeszkód i oczywiście zbieramy wszystko, co napotkamy na naszej drodze,  łącznie z ciekawymi bonusami, ułatwiającymi przechodzenie plansz.

Do przejścia w Mr Nibbles jest 30 poziomów podzielonych na trzy rozdziały, związane z etapami wędrówki chomika-kosmonauty. Większość z tych plansz, ku naszemu zdziwieniu, jest – niestety – bardzo łatwa – przez co gra może nie  wszystkim przypaść do gustu. Nie zmienia to faktu, że grą z tego wpisu warto się zainteresować. Chociażby ze względu na jej oprawę graficzną.

Opisywana tutaj gra została bowiem naprawdę solidnie przygotowana pod względem audiowizualnym. Levele w niej wyglądają kolorowo (mamy nadzieję, że widać to już na screenach), przez co cieszą oczy nawet najwybredniejszych graczy.  Jeśli więc jesteście miłośnikami aplikacji, w których przede wszystkim postawiono na wygląd, powinniście znaleźć w swoim urządzeniu miejsce na zainstalowanie Mr Nibbles.

Grę z chomikiem chcącym podbić kosmos znajdziecie w Google Play. Jest ona do pobrania za darmo, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, byście ją wypróbowali i zdecydowali o jej przydatności .

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button