Noom Weight – odchudzanie czas zacząć

Decyzja o odchudzaniu już sama w sobie jest trudna. Jeżeli dodamy do tego wiele ograniczeń, staje się dla odchudzającego koszmarem. Co zrobić, aby czuć się lepiej i mieć wsparcie? Pobrać darmową aplikację Noom Weight, która wskaże Wam najlepszą drogę do odchudzania.

Rzadko kto potrafi w prawidłowy sposób podejść do diety. Niektórzy przechodzą na głodówki, inni natomiast przesadzają z niektórymi składnikami. Dzięki opisywanej aplikacji, będziecie mieć szansę na zbijanie wagi pod kontrolą.

Pierwszym krokiem jest zapisanie kilku informacji w pamięci narzędzia. Ile chcecie schudnąć, ile obecnie ważycie, jaki jest wasz wzrost, w jakim tempie chcecie zrzucić wskazaną ilość kilogramów (porównanie do zwierzaków ;), oraz inne. Logujecie się za pomocą facebooka, bądź zakładacie konto i cieszycie się dobrodziejstwami Noom Weight.

Zależnie od tego, jakie tempo odchudzania wybraliście, aplikacja wskaże Wam dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Jeżeli jesteście totalnie zieloni w tej kwestii, będziecie mieć okazję na skorzystanie z wbudowanego kalkulatora kalorii i sprawdzenie, ile możecie zjeść na śniadanie, obiad, czy kolację.

Bardzo ciekawą rzeczą w narzędziu jest możliwość sprawdzenia spalonych kalorii w poszczególnych dyscyplinach sportu. Wybieracie swoją ulubioną, bądź taką, którą właśnie uprawialiście, wstawiacie ilość minut przez jaką wykonywaliście ćwiczenie, a na ekranie pokazuje się liczba kalorii, jakie spaliliście podczas tego wysiłku.

Przydatna i dobra aplikacja, która pomoże Wam schudnąć. Dzięki możliwości połączenia się ze znajomymi z facebooka, możecie stworzyć grupę, która będzie się wzajemnie wspierać. A to jest niewątpliwie bardzo ważne!

icon
Noom: Healthy Weight Loss PlanNoom, Inc.Health & FitnessBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button