Navime – rejestrator treningów polskiego pochodzenia

Wielu naszych Czytelników uprawia pewnie jogging albo przynajmniej kilka razy w miesiącu udaje się na dłuższe przejażdżki rowerem. I choć w Google Play można znaleźć sporą ilość GPS Trackerów to tak naprawdę żaden z nich nie jest w pełni po polsku, przez co nie każdy jest w stanie wykorzystywać wszystkich dostępnych w nim opcji. Na szczęście ostatnio nasz rodak, Mariusz Waśkowiec, opublikował swoje mobilne dzieło Navime, czyli polskojęzyczny zaawansowany komputer podróży i rejestrator treningów. Teraz więc każdy z Was może już pożytecznie wykorzystywać swojego smartfona podczas porannego biegania.

Navime posiada wszystkie opcje, które oferowane są przez inne tego typu programy dostępne w sklepie internetowym dla Androidowców. Choć program cały czas jest dopracowywany, podczas testów spełniał swoje zadanie, dlatego z czystym sumieniem możemy polecić go wszystkim naszym Czytelnikom.

Do najważniejszych funkcji opisywanej przez nas aplikacji należy rejestrowanie wykonanych przez nas tras oraz mierzenie czasu, w którym dany dystans przebiegliśmy/przejechaliśmy (oczywiście możemy określić w jaki sposób się przemieszczamy). Co ciekawe, program nie tylko wyświetla nam statystykę ogólną danej przejażdżki, lecz także pozwala nam przyjrzeć się jej konkretnym etapom.

W takim programie jak Navime nie mogło też – oczywiście – zabraknąć kalkulatora kalorii, który powinien przydać się szczególnie tym, co biegają (bądź uprawiają sport), by zrzucić kilka kilogramów.

Do atutów opisywanej przez nas aplikacji należy bez wątpienia także opcja asystenta treningowego, który podczas przejażdżki wydaje różnego rodzaju wskazówki głosowe użytkownikowi.

Warto wspomnieć również o tym, że Navime wspiera użytkowników korzystających z różnego rodzaju sprzętu wewnętrznego, na przykład, pulsometrów (pozwala wpisywać z niego dane pomagające w późniejszej analizie danej trasy).

Na koniec jeszcze jedna dość istotna informacja – aplikacja Mariusza Waśkowieca jest dostępna w Google Play zupełnie za darmo. Chyba więc nie musimy już Was namawiać do pobrania opisywanego w tym wpisie programu, prawda?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button