Mutant Roadkill – jeździj samochodem i niszcz!

Tworzenie różnego rodzaju podróbek Angry Birds najwyraźniej znudziło się już producentom gier mobilnych, gdyż w ostatnim czasie najbardziej podrabianą grą wydaje się być znane wszystkim Temple Run. Jeżeli sceneria popularnej aplikacji od Imangi Studios nie za bardzo Was rajcuje, być może powinniście przyjrzeć się grze Mutant Roadkill, którą bez dwóch zdań nazwać można podróbką Temple Run przeznaczoną dla bardziej dojrzałych graczy.

W opisywanej przez nas grze przyjdzie Wam sterować samochodem. Nie będziecie jednak ścigać się z innymi pojazdami, lecz Wasze zadanie polegać będzie na …zabijaniu czyhających po drodze mutantów, którzy opanowali naszą planetę i zamierzają zniszczyć ludzkość.

Jak przystało na podróbkę Temple Run, w produkcie Glu Mobile sterujemy pojazdem za pomocą akcelerometru, natomiast skręcamy, rysując na ekranie gest w odpowiednią stronę. Oczywiście, poza samym zabijaniem stworków, jadąc musimy zwracać uwagę, by nie wpaść na różnego rodzaju przeszkody. Największym utrudnieniem początkowo wydają się być stojące na jezdni samochody, ale z czasem sporo kłopotów potrafią sprawić także i nasi wrogowie, posiadający coraz to więcej możliwości obrony.

Mutant Roadkill nie posiada poziomów. Jeździmy więc w niej cały czas po tej samej planszy, a jedyne, co musimy robić to pobijać nasze własne rekordy. Niestety, uzyskiwanie naprawdę dobrych wyników nie jest możliwe bez wydawania prawdziwych pieniędzy na dodatki czy nowe samochody.  Jeżeli zatem należycie do przeciwników mikropłatności, gra z tego wpisu raczej nie przypadnie Wam do gustu.

No chyba że w aplikacjach cenicie też ładną oprawę graficzną. Wówczas, naszym zdaniem, powinniście spróbować samochodówki od Glu Mobile, gdyż zastosowany w niej trójwymiar naprawdę wygląda solidnie i spokojnie zaliczany może być do jej głównych atutów.

Mutant Roadkill można pobrać z Google Play. Gra sama w sobie jest darmowa, lecz – jak już wiecie – zawiera sporo opcji pozwalających na ulepszenia za prawdziwe pieniądze.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button