MONOPOLY Hotels MOGULS – pełen luksus od EA

Nikomu nie trzeba przedstawiać gry Monopoly. W hotelowej wersji produkcji od Electronic Arts możemy budować do woli i zarabiać na nowo powstałym biznesie. Początki teoretycznie zawsze są trudne, ale w przypadku MONOPOLY Hotels MOGULS wcale tak nie jest. Zarabianie pieniędzy może być bardzo przyjemne – szczególnie jeżeli dochodzimy do wszystkiego sami, wstawiając pokój za pokojem. Gotowi na długoterminową zabawę w MONOPOLY Hotels MOGULS?

Waszym zadaniem w opisywanej aplikacji jest wcielenie się w hotelarza, który tworzy najekskluzywniejszy hotel w mieście. Zaczynając od prostych, normalnych pokoi, budujecie rangę budynku. Z każdym kolejnym, bardziej wypasionym pomieszczeniem będziecie mieli szansę na zdobycie 5 gwiazdek jakości hotelu. Po pewnym czasie otrzymacie szansę na zakwaterowanie w swoim hotelowym imperium gości VIP: MR. POTATO HEAD, tudzież postaci z HASBRO. Każdy taki gość jest na wagę złota, dodaje Waszemu hotelowi klasy i sławy. Lotnisko na dachu wcale nie będzie złym rozwiązaniem…

Każdy pokój charakteryzuje się czymś innym. W jednym przybyli mogą się zrelaksować, w innym pobyć ze zwierzętami a w kolejnym oddać się odjazdowej zabawie. Wszystko bez wychodzenia z domu….to znaczy z hotelu. Grę przetestowałam bardzo dokładnie – bywało, że siedziałam nad nią dniami i nocami, bo akurat o 1:30 w nocy kończył się upragniony upgrade wypasionego pokoju – szczerze polecam!

Pobierz MONOPOLY Hotels MOGULS za darmo w AppStore.
Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button