Disney Classics Collection – zbiór radości od Disney’a

Kolejna nowość zawitała na appsblog.pl: Disney Classics Collection. Aplikacja, którą postaram się opisać, przeznaczona jest dla najmłodszych użytkowników portalu, oraz dla rodziców, którzy poszukują świetnej, bezpiecznej i sprawdzonej zabawy dla swojego malucha. Jeżeli Wasze pociechy lubią słuchać bajek, grać na instrumentach, malować, układać puzzle i zapamiętywać różne obrazki – pobierajcie Disney’owską produkcję bez wahania.

A wszystko zaczyna się od pociągu, który z charakterystycznymi dźwiękami wjeżdża na nasz ekran. Większość z wagoników jest odblokowana – kilka innych należy opłacić, aby uzyskać do nich dostęp. Zajmijmy się jednak darmową wersją gry. Już na samym początku, kiedy wielka maszyna wtacza się na wyświetlacz, maluch może pobawić się w motorniczego – do jego dyspozycji oddano szlaban, który ma szansę zamknąć, prędkościomierz, którym może przyspieszać, bądź zwalniać pociąg, a także zatrzymać pojazd w odpowiednim miejscu.

Grami, którymi mogą zająć się nasi podopieczni są przede wszystkim puzzle z Disney’owskimi postaciami, kolorowanki, w których dzieci mogą użyć swojego zmysłu plastycznego, bajki, w których uczą się języka angielskiego, a także wiele innych, dopasowanych poziomem mini-gierek zawartych w produkcji. O szacie graficznej nie ma co dużo pisać, podobnie w przypadku efektów dźwiękowych – są po prostu perfekcyjnie dobrane do dziecięcego świata. Szczerze polecam opisywaną aplikację.

Pobierz Disney Classics Collection za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button