Minions Paradise – i jak tu nie kochać Minionków?

Minionki ostatnio podbijają świat. Nic dziwnego w zasadzie – są tak słodkie i tak kochane, że nie można ich nie kochać :) W Minions Paradise przychodzi nam na początku zapoznać się ze smutną historyjką pewnym minionkowych turystów, którzy płynęli sobie wielkim statkiem na upragnione wakacje. W pewnym momencie przez jednego z Minionków doszło do zderzenia z górą i jedyne, co pozostało rozbitkom, to zasiedlić pobliską wyspę…

Nasi przyjaciele nie są zachwyceni, że nasza pierdołowatość doprowadziła do katastrofy. Musimy jednak wymyślić coś, by nieprzyjemne uczucia odeszły w niepamięć i na ich miejsce zawitała radość. Jak to zrobimy? Stworzymy minionkową oazę :)

Na wyspie budujemy różnego rodzaju obiekty, które umilają czas naszym kolegom. Na początku stawiamy na barek z egzotycznymi drinkami. Z czasem jednak zdobywamy na tyle pieniędzy, by dokupować nowe atrakcje. To właśnie dzięki nim możemy pozwalać sobie na kolejne zakupy.

Żeby rozpocząć party, musimy najpierw na nie zarobić. Kiedy to się stanie, wyspa ożywa i dostarcza mieszkańcom wielu radości. Jak przystało na dobrą strategię, liczymy na to, że będziemy samowystarczalni pod każdym względem.

W tym celu naprawiamy zniszczone budynki, urządzamy imprezki i bawimy się w świetnej atmosferze, podsycanej fantastyczną oprawą graficzną i dźwiękową.

Jeżeli zależy Wam na cudnej zabawie, pobierajcie Minions Paradise jak najszybciej :) To jedna z lepszych gierek, w jaki przyszło mi ostatnio ,,pykać” :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button