Middle Manager of Justice – strażnik sprawiedliwości

Jak poradzić sobie z rozprzestrzeniającą się falą przestępczości? Najlepszym sposobem jest wynajęcie i trenowanie super-bohatera, który pod okiem swojego guru doprowadza swoje możliwości do perfekcji i sprawia piecze nad całym miastem. Macie ochotę na fajną gierkę, w której walczy się o sprawiedliwość na świecie? Pobierajcie Middle Manager of Justice i sami sprawdźcie jak Wasz super-bohater poradzi sobie z szajką przestępców.

W grze wcielamy się w postać menadżera, który pod sobą ma wieloosobowy team do walki z przestępczością. Główny bohater jest swego rodzaju mózgiem, a podwładni siłą roboczą. Nasze zadanie jest proste: za wszelką cenę walczyć z przestępczością.

Skoro zostaliśmy zatrudnieni na tak wysokim stanowisku, musimy dbać o swoją posadę i o wszystkich pracowników. Zatrudniając super-bohatera, musimy mieć na względzie jego potrzeby. Jakie potrzeby może mieć niebieski ludzik z płachtą na plecach? Przede wszystkim regeneracja sił po trudnej walce z przestępcą, trening na siłowni, czy najzwyczajniejszy sen.

W sytuacji gdy za złapanych łamaczy prawa otrzymamy odpowiednią premię pieniężną, możemy kupić dodatkowych pracowników, którzy będą wspomagali naszego pierwszego ,,supermena”. Mapa, która znajduje się na pasku dolnym informuje nas, czy w okolicy doszło do jakiegoś typu przestępstwa. Jeżeli tak się stało, musimy reagować natychmiastowo.

Chętni mogą oglądać wideo-relację z przebiegu walki. Warto to robić, gdyż czasem możemy dopomóc swojego podopiecznemu dodatkową porcją mocy.

Pobierz Middle Manager of Justice za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button