Meltdown – fajna strzelanka z trybem kooperacji

Zdarzają się dni, w których najlepszą możliwą opcją jest włączenie strzelanki i niszczenie wszystkiego, co się rusza w wirtualnym świecie. Dobrze w takich sytuacjach mieć na swoim smartfonie grę o nazwie Meltdown, której poświęcony będzie ten wpis.

W grze Meltdown wcielamy się w jednego z trzech dostępnych bohaterów, a naszym zadaniem jest pokonywanie za pomocą broni wszystkich ruszających się istot. Do wyboru mamy tradycyjnego żołnierza, inżyniera i medyka. Jakie są cechy każdego z nich zapewne każdy z Was się domyśla. Ten pierwszy jest najlepszym strzelcem, drugi potrafi naprawiać i tworzyć różnego rodzaju rzeczy, a trzeci to specjalista od leczenia.

Przygodę w opisywanej grze przeżywamy na 30 poziomach. Warto dodać, że wszystkie są generowane losowo, tak więc nawet jak postanowicie do któregoś wrócić – będzie nieco inny, niż ostatnio. Dzięki temu prostemu zabiegowi apka prawie wcale się nie nudzi i nie sprawia wrażenia monotonnej.

Największym plusem jest – według mnie – tryb kooperacji oferowany w Meltdown. Dzięki niemu możemy świetnie bawić się wraz z trzema znajomymi. Wszystko, oczywiście, za pomocą sieci. Mimo że lubię pograć w pojedynkę, multiplayer wydaje mi się stworzony do strzelanek.

Wygląd również jest sporą zaletą Meltdown. Produkcja studia Bulkypix jest niezwykle przyjemna dla oka i nie sprawia wrażenia amatorskiego działa. Jeśli chodzi o dźwięki, do nich także nie mogę mieć jakichkolwiek zastrzeżeń. Niemniej jednak mam ich dość po kilkunastu minutach.

Meltdown do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button