Mega Slide Puzzle – układanki dla wymagających

Uważacie się za mistrzów wszelkiego rodzaju układanek? Wypróbujcie polską grę o nazwie Mega Slide Puzzle, a wielu z Was z pewnością dość szybko zmieni zdanie na temat swoich umiejętności!

W grze o nazwie Mega Slide Puzzle – jak to zwykle w produkcjach typu puzzle – chodzi o ułożenie pomieszanych elementów, w taki sposób, by powstał z nich jakiś obraz. W przeciwieństwie do innych takich gier, tutaj nie mamy możliwości wstawiania puzzli wszędzie, gdzie nam się to żywnie podoba. Umieszczamy je bowiem poprzez przesuwanie, tak jak to ma miejsce w straganowych puzzlach w plastikowej oprawie. Każdy z Was miał pewnie takie w dłoni, tak więc wie o co chodzi.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali ogromną ilość zdjęć do skompletowania. Wszystkie z nich podzielone są na kilka kategorii. Do wyboru mamy Krajobrazy, Zwierzęta, Kwiaty, Samochody, Samoloty, Uroda, Gry, Jedzenie, Pory roku, Obiekty i najbardziej aktualne na chwilę obecną Boże Narodzenie. Przygotowano także coś dla fanów gier komputerowych, którzy chcieliby ułożyć bohaterów takich dzieł jak Diablo 3 czy World of Warcraft.

Mega Slide Puzzle to trzy aż tryby gry. Poza Normalnym mamy także Grę na Czas i Rozgrywkę Mieszaną. Puzzle układać możemy offline bądź online. Jak się nietrudno domyślić, w każdym z nich dostępne są inne obrazki. Oczywiście, w tym drugim jest ich dużo więcej.

Mega Slide Puzzle do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button