Majowe przeceny w AppStore

Pierwszy dzień długiego weekendu majowego pomału zbliża się do końca. Choć niektórzy z Was najprawdopodobniej nie myślą obecnie o grach mobilnych, uważamy, że warto podczas tegorocznej majówki zajrzeć do AppStore, ponieważ można znaleźć w nim bardzo ciekawe przeceny produkcji cenionych wśród graczy z całego świata.

Nasz wpis o majowych promocjach przygotowanych przez deweloperów zaczniemy od informacji dotyczącej produkcji „Majesty: The Fantasy Kingdom Sim”. Otóż ten znany wielu naszym Czytelnikom (zapewne dzięki wersji na PC-ty) tytuł został właśnie na majówkę przeceniony do zera. Jeśli więc szukacie mobilnej produkcji, która zajmie Was cały długi weekend i jeszcze dłużej, to na pewno twór studia HeroCraft powinien znaleźć się w Waszych telefonach.

„Majesty: The Fantasy Kingdom Sim” w AppStore

Kolejną godną uwagi produkcją, która została przeceniona na majówkę, jest Final Freeway. Tytuł ten polecamy szczególnie Czytelnikom lubiącym od czasu do czasu poczuć klimat znany ze starych konsol video bądź automatów do gry. Oczywiście moglibyśmy napisać tutaj więcej szczegółów dotyczących produktu Davide’a Pasca. Najlepiej chyba będzie pokazać Wam ten oto filmik:

Promocja Final Freeway w AppStore

Również studio Chillingo postanowiło na dobry początek maja zamieścić w sklepie internetowym Apple oddać w ręce graczy zupełnie za darmo jedną ze swoich produkcji. Wybór padł na Rinth Island – świetną grę platformową, w której ludzie z całego świata pokochali bardzo ładnie prezentującą się oprawę graficzną i sporą ilość poziomów do przejścia.

Rinth Island na iOS-a

1 maja zupełnie za free przekazano też Towers N’ Trolls. Co bardzo ważne, promocją objęto wersję na iPady, dzięki czemu również i tabletowcy nie powinni być zawiedzeni z majowych obniżek zaserwowanych przez deweloperów.Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was zna tower defense’a od Ember Entertainment, dlatego zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału video, który wszystko powinien Wam wyjaśnić:

Tutaj za free pobierzesz Towers N’ Trolls

Pamiętajcie – wszystkie opisane w tym wpisie promocje są ograniczone czasowo. Musicie się więc pospieszyć, jeśli chcecie załapać się na chociaż jeden darmowy, mobilny hit.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button