Army of Darkness – historia pewnego pracownika hipermarketu

Pamiętacie kinowy hit zatytułowany „Army od Darkness”? Jeżeli tak, to zapewne ucieszycie się z tego, że w AppStore można znaleźć mobilną grę, której fabuła wzorowana jest właśnie na wspomnianym przez nas wcześniej filmie z 1992 roku, który został wyreżyserowany przez Sama Raimi’ego.

Głównym bohaterem gry, oraz filmu, „Army of Darkness” jest przeciętny obywatel współczesnego świata (pracownik supermarketu), który pewnego dnia zupełnie przez przypadek znajduje Księgę Śmierci i otwiera portal do przeszłości. Jak zatem nietrudno się domyślić cała akcja produkcji studia Backflip rozgrywa się w odległych dla nas czasach, w których jeszcze nie zdawano sobie sprawy z tego, że Ziemia jest okrągła.

Zasady gry „Army od Darkness” nie należą do jakichś skomplikowanych. Zadanie gracza polega bowiem jedynie na zabijaniu wszystkich wrogo nastawionych istot, które znajdują się na danym poziomie. Oczywiście, podczas rozgrywki nie jesteśmy zmuszani do walki tylko i wyłącznie jednym bohaterem. A wszystko dlatego, że Ash, to jest główny bohater gry, może przywoływać na pole bitwy różnych pomocników pozwalających na jeszcze szybsze rozprawienie się z wrogami, dzięki czemu zabawa jest jeszcze lepsza.

To, co szczególnie powinno spodobać Wam się w opisywanej przez nas produkcji, to bez wątpienia system ulepszeń. W „Army of Darkness” nie tylko istnieje możliwość zmodyfikowania uzbrojenia Asha, lecz także polepszenia fortyfikacji naszego zamku oraz, rzecz jasna, poprawienia umiejętności walki wszystkich naszych kompanów.

Pisząc o produkcie Backflipa, nie możemy zapominać też o bardzo dobrej oprawie graficznej, która została w nim zastosowana. Na pewno w „Army of Darkness” pochwalić też trzeba efekty dźwiękowe nadające grze świetnego klimatu.

Aplikację wzorowaną na filmie z 1992 roku możecie pobrać z AppStore. Gra sama w sobie jest darmowa, lecz jej autorzy stworzyli system mikropłatności pozwalających nam na szybszy rozwój naszej armii.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button